784-716-576  ** DARMOWA DOSTAWA OD 150ZŁ**  ** WYSYŁKA ZA GRANICĘ - KONTAKT E-MAIL**

Producenci
O firmie

Dlaczego B SLOW? Odpowiedź jest prosta! Z miłości do Francji ( chociaż do Włoch też), zdrowego stylu życia, wyznawania maksymy " mniej znaczy więcej", a przede wszystkim świadomości zagrożenia jakie niesie dla planety masowa produkcja...i tony plastiku.

Nazwa mojego butiku nie jest przypadkowa. B SLOW to przede wszystkim produkty rzemieślnicze, ekologiczne i biodegradowalne, które w większości pochodzą z Francji i posiadają  liczne certyfikat między innymi certyfikat SLOW Cosmetique.

Stowarzyszenie Slow Cosmetique zostało utworzone między innymi po to. aby dążyć do podniesienia świadomości na temat bardziej ekologicznej i odpowiedzialnej konsumpcji produktów kosmetycznych. Produkty opatrzone tym ceryfikatem są produktami wysokiej jakości. W ofercie znajdziecie również produkty wolne od testów na zwierzętach (Cruelty free), Wegańskie czy Cosmo Organic.

B SLOW to mój świadomy wybór i styl życia. 

Cieszę się, że proponując Wam produkty pewne i wysokiej jakości realizuje swój własny projekt jakim jest ten internetowy sklep. Produkty które możecie kupić w sklepie są przeze mnie przetestowane i szczerze je polecam. Specjalnie wyselekcjonowane produkty, nieprzypadkowe pochodzą w większości od małych producentów. Nierzadko są to rodzinne biznesy.

Bądźcie SLOW!

 

Edyta

slow cosmetique

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl